E-Switch
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$10.1745
$10.1745
10
$9.16655
$91.6655
25
$8.78294
$219.5735
50
$8.35107
$417.5535
100
$8.015055
$801.5055
250
$7.535096
$1883.774
500
$6.959149
$3479.5745
1000
$6.719188
$6719.188
请发送询价,我们将立即回复。

| Illumination Type, Color | LED, Green/Yellow |
| Operating Temperature | -20°C ~ 70°C |
| Ingress Protection | - |
| Actuator Marking | No Marking |
| Termination Style | PC Pin |
| Actuator Type | Square, Button |
| Current Rating (Amps) | 100mA (DC) |
| Panel Cutout Dimensions | - |
| Circuit | SPST |
| Mechanical Life | 1,000,000 Cycles |
| Mounting Type | Through Hole |
| Product Status | Active |
| Illumination Voltage (Nominal) | 2.2, 3.5 VDC |
| Series | LP11 |
| Type | Standard, Illuminated |
| Voltage Rating - DC | 12 V |
| Switch Function | Off-On |
| Electrical Life | 1,000,000 Cycles |
| Mfr | E-Switch |
| Features | - |
| Package | Bulk |
| Color - Actuator/Cap | Clear |
| Base Product Number | LP11 |