OptiFuse
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$3.781
$3.781
10
$3.65655
$36.5655
25
$3.51234
$87.8085
50
$2.7379
$136.895
100
$2.242
$224.2
250
$2.18785
$546.9625
500
$1.8259
$912.95
1000
$1.7138
$1713.8
请发送询价,我们将立即回复。

| Fuseholder Type | Holder |
| Termination Style | Wire Leads |
| Current Rating (Amps) | 30 A |
| Contact Finish | - |
| Fuse Type | Cartridge |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Orientation | - |
| Product Status | Active |
| Fuse Size | 0.25" Dia x 1.26" L (6.35mm x 32mm) |
| Series | - |
| For Use With/Related Products | 3AG, 1/4" x 1-1/4" (SFE-20) |
| Voltage | 32V |
| Contact Material | Brass |
| Mfr | OptiFuse |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | LPA-07B |