LPA1020-102KL
Bourns Inc.
型号:
LPA1020-102KL
品牌:
Bourns Inc.
描述:
FIXED IND 1MH 400MA 2.2 OHM TH
库存 : 534
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 400 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.394" Dia x 0.787" L (10.00mm x 20.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 2.2Ohm Max
Series LPA
Inductance 1 mH