NXP USA Inc.
型号:
LPC1315FHN33,551
品牌:
封装:
32-HVQFN (7x7)
批次:
-
描述:
IC MCU 32BIT 32KB FLASH 32HVQFN
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$6.935
$6.935
10
$5.41785
$54.1785
80
$4.438998
$355.11984
520
$4.345632
$2259.72864
1040
$3.664996
$3811.59584
2600
$3.48176
$9052.576
请发送询价,我们将立即回复。

| Core Processor | ARM® Cortex®-M3 |
| DigiKey Programmable | Not Verified |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Speed | 72MHz |
| Program Memory Type | FLASH |
| RAM Size | 8K x 8 |
| Number of I/O | 28 |
| Peripherals | Brown-out Detect/Reset, POR, WDT |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Oscillator Type | Internal |
| Supplier Device Package | 32-HVQFN (7x7) |
| EEPROM Size | 2K x 8 |
| Series | LPC13xx |
| Package / Case | 32-VQFN Exposed Pad |
| Core Size | 32-Bit Single-Core |
| Mfr | NXP USA Inc. |
| Connectivity | I²C, Microwire, SPI, SSI, SSP, UART/USART |
| Program Memory Size | 32KB (32K x 8) |
| Package | Tray |
| Data Converters | A/D 8x12b |
| Voltage - Supply (Vcc/Vdd) | 2V ~ 3.6V |
| Base Product Number | LPC1315 |