OptiFuse
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$9.0535
$9.0535
10
$8.7514
$87.514
25
$8.41244
$210.311
50
$6.5835
$329.175
100
$5.37415
$537.415
250
$5.2554
$1313.85
500
$4.37855
$2189.275
1000
$4.11255
$4112.55
请发送询价,我们将立即回复。

| Fuseholder Type | Holder |
| Termination Style | Wire Leads |
| Current Rating (Amps) | 30 A |
| Contact Finish | Brass |
| Fuse Type | Blade |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Orientation | - |
| Product Status | Active |
| Fuse Size | 0.433" L x 0.152" W (11.00mm x 3.85mm) |
| Series | - |
| For Use With/Related Products | Miniature (ATM) |
| Voltage | 24V |
| Contact Material | Brass |
| Mfr | OptiFuse |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | LPM-04B |