OptiFuse
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$8.36
$8.36
10
$8.0845
$80.845
25
$7.77214
$194.3035
50
$6.07905
$303.9525
100
$4.9647
$496.47
250
$4.85355
$1213.3875
500
$4.04415
$2022.075
1000
$3.8
$3800
请发送询价,我们将立即回复。

| Fuseholder Type | Holder |
| Termination Style | Wire Leads |
| Current Rating (Amps) | 12 A |
| Contact Finish | Tin Nickel |
| Fuse Type | Blade |
| Mounting Type | Free Hanging (In-Line) |
| Orientation | - |
| Product Status | Active |
| Fuse Size | 0.433" L x 0.152" W (11.00mm x 3.85mm) |
| Series | - |
| For Use With/Related Products | Miniature (ATM) |
| Voltage | 32V |
| Contact Material | Bronze |
| Mfr | OptiFuse |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Bulk |
| Base Product Number | LPM-05B |