LPM1310KT470
Stackpole Electronics Inc
型号:
LPM1310KT470
封装:
1210
描述:
322515, General Use, Standard, 4
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 1 MHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.073" (1.85mm)
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 170 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 1210
Ratings -
DC Resistance (DCR) 2.2Ohm Max
Series LPM
Inductance 47 µH
Type Wirewound
Package / Case 1210 (3225 Metric)
Frequency - Self Resonant 13MHz