LPS0800H4700JB
Vishay Sfernice
型号:
LPS0800H4700JB
描述:
RES CHAS MNT 470 OHM 5% 800W
库存 : 17
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 175°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 1.055" (26.80mm)
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±150ppm/°C
Size / Dimension 2.362" L x 2.244" W (60.00mm x 57.00mm)
Product Status Active
Mounting Feature Flanges
Resistance 470 Ohms
Series LPS 800
Power (Watts) 800W