LPSA600H10R0JB
Vishay Sfernice
型号:
LPSA600H10R0JB
描述:
LPSA 600 H 10U 5% BO15
库存 : 14
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Thick Film
Height - Seated (Max) 1.055" (26.80mm)
Tolerance ±5%
Temperature Coefficient ±300ppm/°C
Size / Dimension 2.362" L x 2.244" W (60.00mm x 57.00mm)
Product Status Active
Mounting Feature Screw Holes
Resistance 10 Ohms
Series LPSA 600
Power (Watts) 600W