LPV321M5/NOPB
Texas Instruments
型号:
LPV321M5/NOPB
封装:
SOT-23-5
描述:
IC OPAMP GP 1 CIRCUIT SOT23-5
库存 : 7316
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Voltage - Supply Span (Max) 5 V
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Output Type Rail-to-Rail
Slew Rate 0.1V/µs
Gain Bandwidth Product 152 kHz
Mounting Type Surface Mount
Current - Supply 9µA
Product Status Active
Current - Input Bias 2 nA
Supplier Device Package SOT-23-5
Voltage - Input Offset 1.5 mV
Series -
Package / Case SC-74A, SOT-753
Voltage - Supply Span (Min) 2.7 V