Cornell Dubilier Electronics (CDE)
型号:
LPX331M400E7P3
封装:
-
批次:
-
描述:
CAP ALUM 330UF 20% 400V SNAP
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$8.721
$8.721
10
$7.75295
$77.5295
50
$6.78376
$339.188
100
$6.20217
$620.217
500
$5.330032
$2665.016
1000
$4.942384
$4942.384
请发送询价,我们将立即回复。

| Polarization | Polar |
| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C |
| Applications | General Purpose |
| Height - Seated (Max) | 1.575" (40.00mm) |
| Surface Mount Land Size | - |
| Tolerance | ±20% |
| Lead Spacing | 0.394" (10.00mm) |
| Voltage - Rated | 400 V |
| Size / Dimension | 1.181" Dia (30.00mm) |
| Mounting Type | Through Hole |
| Ripple Current @ Low Frequency | 1.6 A @ 120 Hz |
| Product Status | Active |
| Ratings | - |
| Lifetime @ Temp. | 1000 Hrs @ 85°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance) | 603mOhm @ 120Hz |
| Series | LPX |
| Package / Case | Radial, Can - Snap-In |
| Ripple Current @ High Frequency | 1.92 A @ 50 kHz |
| Mfr | Cornell Dubilier Electronics (CDE) |
| Capacitance | 330 µF |
| Package | Bulk |