LQG15HS3N6B02D
Murata Electronics
型号:
LQG15HS3N6B02D
描述:
FIXED IND 3.6NH 750MA 140MOHM SM
库存 : 43338
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Inductance Frequency - Test 100 MHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.022" (0.55mm)
Tolerance ±0.1nH
Current Rating (Amps) 750 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 0402
Ratings -
DC Resistance (DCR) 140mOhm Max
Series LQG15
Inductance 3.6 nH