LQH32PHR47NN0L
Murata Electronics
型号:
LQH32PHR47NN0L
封装:
1210 (3225 Metric)
描述:
FIXED IND 470NH 2.55A 36MOHM SMD
库存 : 3975
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Saturation (Isat) 3.4A
Inductance Frequency - Test 1 MHz
Height - Seated (Max) 0.067" (1.70mm)
Tolerance ±30%
Current Rating (Amps) 2.55 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 1210 (3225 Metric)
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 36mOhm Max
Series LQH32
Inductance 470 nH
Type Drum Core, Wirewound
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 100MHz