LQH32PN6R8NN0L
Murata Electronics
型号:
LQH32PN6R8NN0L
封装:
1210 (3225 Metric)
描述:
FIXED IND 6.8UH 850MA 288MOHM SM
库存 : 452
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Saturation (Isat) 850mA
Inductance Frequency - Test 1 MHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.067" (1.70mm)
Tolerance ±30%
Current Rating (Amps) 850 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 1210 (3225 Metric)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 288mOhm Max
Series LQH32
Inductance 6.8 µH
Type Drum Core, Wirewound
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 40MHz