LQH43PN220M26L
Murata Electronics
型号:
LQH43PN220M26L
封装:
1812 (4532 Metric)
描述:
FIXED IND 22UH 780MA 392.4 MOHM
库存 : 12890
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Saturation (Isat) 700mA
Inductance Frequency - Test 1 MHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.110" (2.80mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 780 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 1812 (4532 Metric)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 392.4mOhm Max
Series LQH43
Inductance 22 µH
Type Drum Core, Wirewound
Package / Case 1812 (4532 Metric)
Frequency - Self Resonant 15MHz