LQM21FN220N00L
Murata Electronics
型号:
LQM21FN220N00L
封装:
0805 (2012 Metric)
描述:
FIXED IND 22UH 13MA 455 MOHM SMD
库存 : 4779
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Saturation (Isat) 13mA
Inductance Frequency - Test 1 MHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.057" (1.45mm)
Tolerance ±30%
Current Rating (Amps) 13 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 0805 (2012 Metric)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 455mOhm Max
Series LQM21
Inductance 22 µH
Type Multilayer
Package / Case 0805 (2012 Metric)
Frequency - Self Resonant 15MHz