LQW15AN17NJ8ZD
Murata Electronics
型号:
LQW15AN17NJ8ZD
封装:
0402 (1005 Metric)
描述:
FIXED IND 17NH 1A 126 MOHM SMD
库存 : 10132
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 100 MHz
Q @ Freq 30 @ 250MHz
Height - Seated (Max) 0.024" (0.60mm)
Tolerance ±5%
Current Rating (Amps) 1 A
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.039" L x 0.024" W (1.00mm x 0.60mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 0402 (1005 Metric)
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 126mOhm Max
Series LQW15
Inductance 17 nH
Type Wirewound
Package / Case 0402 (1005 Metric)
Frequency - Self Resonant 5GHz