LQW15AN4N7G8ZD
Murata Electronics
型号:
LQW15AN4N7G8ZD
描述:
FIXED IND 4.7NH 1.2A 71MOHM SMD
库存 : 4436
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 100 MHz
Q @ Freq 31 @ 250MHz
Height - Seated (Max) 0.024" (0.60mm)
Tolerance ±2%
Current Rating (Amps) 1.2 A
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.039" L x 0.024" W (1.00mm x 0.60mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 71mOhm Max
Series LQW15
Inductance 4.7 nH
Type Wirewound
Package / Case 0402 (1005 Metric)
Frequency - Self Resonant 8GHz