Murata Electronics
型号:
LQW15AN9N9J80D
封装:
-
批次:
-
描述:
FIXED IND 9.9NH 1.4A 81 MOHM SMD
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.1995
$0.1995
10
$0.18145
$1.8145
25
$0.1615
$4.0375
50
$0.13737
$6.8685
100
$0.12122
$12.122
250
$0.11115
$27.7875
500
$0.101042
$50.521
1000
$0.084873
$84.873
2500
$0.072751
$181.8775
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -55°C ~ 125°C |
| Current - Saturation (Isat) | - |
| Inductance Frequency - Test | 100 MHz |
| Q @ Freq | 32 @ 250MHz |
| Height - Seated (Max) | 0.024" (0.60mm) |
| Tolerance | ±5% |
| Current Rating (Amps) | 1.4 A |
| Shielding | Unshielded |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 0.039" L x 0.024" W (1.00mm x 0.60mm) |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | - |
| Ratings | - |
| DC Resistance (DCR) | 81mOhm Max |
| Series | LQW15 |
| Inductance | 9.9 nH |
| Type | Wirewound |
| Package / Case | 0402 (1005 Metric) |
| Frequency - Self Resonant | 6GHz |
| Mfr | Murata Electronics |
| Features | - |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Material - Core | Non-Magnetic |
| Base Product Number | LQW15AN |