LQW18AN12NJ10D
Murata Electronics
型号:
LQW18AN12NJ10D
封装:
0603 (1608 Metric)
描述:
FIXED IND 12NH 750MA 71 MOHM SMD
库存 : 2464
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 100 MHz
Q @ Freq 38 @ 250MHz
Height - Seated (Max) 0.039" (1.00mm)
Tolerance ±5%
Current Rating (Amps) 750 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 0603 (1608 Metric)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 71mOhm Max
Series LQW18
Inductance 12 nH
Type Wirewound
Package / Case 0603 (1608 Metric)
Frequency - Self Resonant 5GHz