LQW32FT470M0HL
Murata Electronics
型号:
LQW32FT470M0HL
封装:
1210
描述:
FIXED IND 47UH 100MA 900MOHM SMD
库存 : 8696
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 300mA
Inductance Frequency - Test 1 MHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.098" (2.50mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 100 mA
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 1210
Ratings AEC-Q200
DC Resistance (DCR) 900mOhm Max
Series LQW32
Inductance 47 µH
Type Drum Core, Wirewound
Package / Case 1210 (3225 Metric)
Frequency - Self Resonant 30MHz