LR1200480D40RH
Sensata-Crydom
型号:
LR1200480D40RH
封装:
Module
描述:
SSR RELAY SPST-NO 40A 48-530V
用户指南
Load Current 40 A
Output Type AC
Termination Style Quick Connect - 0.250" (6.3mm)
Circuit SPST-NO (1 Form A)
Voltage - Load 48 V ~ 530 V
Mounting Type Chassis Mount
Product Status Active
Supplier Device Package Module
Series LR
Package / Case Module
Mfr Sensata-Crydom
Package Bulk
Voltage - Input 4 ~ 32VDC