LR1F180R
TE Connectivity Passive Product
型号:
LR1F180R
封装:
Axial
描述:
RES 180 OHM 1% 0.6W AXIAL
库存 : 12000
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 155°C
Composition Metal Film
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±1%
Temperature Coefficient ±50ppm/°C
Size / Dimension 0.091" Dia x 0.244" L (2.30mm x 6.20mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 180 Ohms
Series LR, Neohm
Power (Watts) 0.6W