首页 / 彩色LED照明 / LS H9PP-HYJX-1-1-350-R18
minImg
LS H9PP-HYJX-1-1-350-R18
ams-OSRAM USA INC.
型号:
LS H9PP-HYJX-1-1-350-R18
封装:
1515
描述:
67000
用户指南
Viewing Angle 120°
Color Red
Height - Seated (Max) 0.031" (0.80mm)
Current - Test 350mA
Current - Max 1A
Lumens/Watt @ Current - Test 20 lm/W
Size / Dimension 0.148" L x 0.148" W (3.75mm x 3.75mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Wavelength 633nm
Supplier Device Package 1515
Luminous Flux @ Current/Temperature 43lm (33lm ~ 52lm)
Series OSLON® Black Flat
Temperature - Test 25°C
Package / Case 1515 (3838 Metric)
Mfr ams-OSRAM USA INC.
Voltage - Forward (Vf) (Typ) 2.15V