首页 / LED 指示 - 分立 / LS M67F-U2V1-1-1-20-R18-Z-MM
minImg
LS M67F-U2V1-1-1-20-R18-Z-MM
ams-OSRAM USA INC.
型号:
LS M67F-U2V1-1-1-20-R18-Z-MM
描述:
LED MINI TOPLED RED CLEAR SMD
用户指南
Wavelength - Dominant 633nm
Configuration -
Lens Transparency -
Viewing Angle 120°
Color Red
Current - Test 20mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 2.00mm L x 1.40mm W
Millicandela Rating 730mcd
Height (Max) 1.40mm
Product Status Last Time Buy
Features -
Voltage - Forward (Vf) (Typ) 2.05V
Lens Color -
Package Tape & Reel (TR)
Wavelength - Peak 645nm
Lens Size 1.50mm x 1.00mm