首页 / LED 指示 - 分立 / LS T67F-T2V2-1-1-20-R18-Z
minImg
LS T67F-T2V2-1-1-20-R18-Z
ams-OSRAM USA INC.
型号:
LS T67F-T2V2-1-1-20-R18-Z
描述:
LED RED CLEAR 2PLCC SMD
库存 : 45600
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Wavelength - Dominant 633nm
Configuration Standard
Lens Transparency Clear
Viewing Angle 120°
Color Red
Current - Test 20mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 3.20mm L x 2.80mm W
Millicandela Rating 737.5mcd
Height (Max) 2.10mm
Product Status Last Time Buy
Features -
Voltage - Forward (Vf) (Typ) 2.05V
Lens Color Colorless
Package Tape & Reel (TR)
Wavelength - Peak 645nm
Base Product Number LST67F
Lens Size 2.40mm Dia