首页 / LED 指示 - 分立 / LS T67F-U2V2-78-1-20-R33-Z-VAR
minImg
LS T67F-U2V2-78-1-20-R33-Z-VAR
ams-OSRAM USA INC.
型号:
LS T67F-U2V2-78-1-20-R33-Z-VAR
描述:
LED TOPLED RED CLEAR 2PLCC SMD
用户指南
Wavelength - Dominant 633nm
Configuration -
Lens Transparency Clear
Viewing Angle 120°
Color Red
Current - Test 20mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 3.20mm L x 2.80mm W
Millicandela Rating 840mcd
Height (Max) 2.10mm
Product Status Last Time Buy
Features -
Voltage - Forward (Vf) (Typ) 2.05V
Lens Color Colorless
Package Tape & Reel (TR)
Wavelength - Peak 645nm
Lens Size 2.40mm Dia