Sharp Microelectronics
型号:
LS044Q7DH01-DU
封装:
-
批次:
-
描述:
LCD TFT 4.4" 320X240
购买数量:
递送:

付款:
请发送RFQ,我们将立即回复。

| Touchscreen | - |
| Viewing Area | 90.80mm W x 68.40mm H |
| Dot Pixels | 320 x 240 (QVGA) |
| Display Mode | Transmissive |
| Product Status | Obsolete |
| Graphics Color | - |
| Diagonal Screen Size | 4.4" (111.76mm) |
| Series | - |
| Display Type | TFT - Monochrome |
| Backlight | - |
| Background Color | - |
| Dot Size | - |
| Mfr | Sharp Microelectronics |
| Package | Tray |
| Interface | I²C |
| Dot Pitch | 0.28mm W x 0.28mm H |