首页 / 陶瓷电容器 / LS1808N151K302NTM
minImg
LS1808N151K302NTM
Knowles Novacap
型号:
LS1808N151K302NTM
描述:
CAP CER 150PF 250VAC C0G 1808
库存 : 136874
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Applications Safety
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 250VAC
Size / Dimension 0.180" L x 0.080" W (4.57mm x 2.03mm)
Temperature Coefficient C0G, NP0
Mounting Type Surface Mount, MLCC
Product Status Active
Ratings X2, Y3
Series -
Thickness (Max) 0.065" (1.65mm)
Package / Case 1808 (4520 Metric)
Mfr Knowles Novacap
Capacitance 150 pF