LSA29-N1N1-S36
ConductRF
型号:
LSA29-N1N1-S36
品牌:
ConductRF
描述:
CBL ASSY NTYPE PLUG TO PLUG 36"
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Cable Type 3.58mm OD Coaxial Cable
2nd Contact Gender Male
1st Connector N-Type Plug
Overall Impedance 50 Ohms
Ingress Protection -
Color Blue
2nd Connector N-Type Plug
Connector Impedance 50 Ohms
Product Status Active
Series LSA
Length 36.00" (914.40mm)
1st Contact Gender Male
Mfr ConductRF
Style N-Type to N-Type
Features Shielded
Package Bag
Frequency - Max 18 GHz