Samtec Inc.
型号:
LSH-010-01-G-D-A-K-TR
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
CONN RCPT 20POS SMD GOLD
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$7.7235
$7.7235
10
$6.95115
$69.5115
25
$6.54854
$163.7135
50
$6.38058
$319.029
100
$6.21281
$621.281
250
$5.541122
$1385.2805
请发送询价,我们将立即回复。

| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 20 |
| Contact Finish Thickness | 10.0µin (0.25µm) |
| Contact Finish | Gold |
| Height Above Board | 0.075" (1.90mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Series | LSH |
| Connector Type | Receptacle, Center Strip Contacts |
| Pitch | 0.020" (0.50mm) |
| Mfr | Samtec Inc. |
| Features | Board Guide, Pick and Place |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Mated Stacking Heights | 2.31mm |
| Base Product Number | LSH-010 |