Samtec Inc.
型号:
LSHM-150-02.5-F-DV-A-S-TR
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
CONN SELF-MATE 100POS SMD GOLD
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$10.678
$10.678
10
$9.61305
$96.1305
25
$9.05578
$226.3945
50
$8.8236
$441.18
100
$8.591325
$859.1325
250
$7.662548
$1915.637
请发送询价,我们将立即回复。

| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 100 |
| Contact Finish Thickness | 3.00µin (0.076µm) |
| Contact Finish | Gold |
| Height Above Board | 0.156" (3.96mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Series | Razor Beam™ LSHM |
| Connector Type | Self Mating, Non-Gendered, Hermaphroditic |
| Pitch | 0.020" (0.50mm) |
| Mfr | Samtec Inc. |
| Features | Board Guide, Shielded |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Mated Stacking Heights | 5mm, 5.5mm, 6.5mm, 8.5mm |
| Base Product Number | LSHM-150 |