Visual Communications Company - VCC
型号:
LSM0805452V
封装:
0805
批次:
-
描述:
LED SM 0805 2V 35MCD GREEN
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.3895
$0.3895
10
$0.2546
$2.546
100
$0.169765
$16.9765
500
$0.11742
$58.71
1000
$0.09785
$97.85
请发送询价,我们将立即回复。

| Wavelength - Dominant | 571nm |
| Configuration | - |
| Lens Transparency | Clear |
| Viewing Angle | 120° |
| Color | Green |
| Current - Test | 20mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 2.00mm L x 1.25mm W |
| Millicandela Rating | 35mcd |
| Height (Max) | 1.20mm |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 0805 |
| Series | LSM0805 |
| Lens Style | Rectangle with Flat Top |
| Package / Case | 0805 (2012 Metric) |
| Mfr | Visual Communications Company - VCC |
| Features | - |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 2V |
| Lens Color | Colorless |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Wavelength - Peak | 571nm |
| Base Product Number | LSM0805452 |
| Lens Size | 1.40mm x 1.20mm |