Visual Communications Company - VCC
型号:
LSM0805463V
封装:
0805
批次:
-
描述:
LED SM 0805 3V 100MCD BLUE
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$0.4465
$0.4465
10
$0.27645
$2.7645
100
$0.15903
$15.903
1000
$0.124488
$124.488
请发送询价,我们将立即回复。

| Wavelength - Dominant | 469nm |
| Configuration | - |
| Lens Transparency | Clear |
| Viewing Angle | 120° |
| Color | Blue |
| Current - Test | 20mA |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Size / Dimension | 2.00mm L x 1.25mm W |
| Millicandela Rating | 100mcd |
| Height (Max) | 0.90mm |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 0805 |
| Series | LSM0805 |
| Lens Style | Rectangle with Flat Top |
| Package / Case | 0805 (2012 Metric) |
| Mfr | Visual Communications Company - VCC |
| Features | - |
| Voltage - Forward (Vf) (Typ) | 3V |
| Lens Color | Colorless |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Wavelength - Peak | 469nm |
| Base Product Number | LSM0805463 |
| Lens Size | 1.40mm x 1.20mm |