首页 / 固定电感器 / LSQCA322525T330KR
minImg
LSQCA322525T330KR
Taiyo Yuden
型号:
LSQCA322525T330KR
品牌:
Taiyo Yuden
封装:
1210
描述:
FIXED IND 33UH 300MA 0.41OHM SMD
用户指南
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.106" (2.70mm)
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 300 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 1210
Ratings -
DC Resistance (DCR) 410mOhm
Series LSQC
Inductance 33 µH
Type Wirewound
Package / Case 1210 (3225 Metric)
Frequency - Self Resonant 13MHz