LSR68/25HK125
Nemco
型号:
LSR68/25HK125
品牌:
Nemco
描述:
CAP TANT 68UF 10% 25V 2917
库存 : 235
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
  • 1
请发送询价,我们将立即回复。
用户指南
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Manufacturer Size Code H
Height - Seated (Max) 0.161" (4.10mm)
Tolerance ±10%
Lead Spacing -
Voltage - Rated 25 V
Size / Dimension 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
Lifetime @ Temp. -
Ratings -
ESR (Equivalent Series Resistance) 125mOhm @ 100kHz
Series LSR
Type Molded
Package / Case 2917 (7343 Metric)
Mfr Nemco
Capacitance 68 µF