Samtec Inc.
型号:
LSS-130-01-F-DV-A
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
CONN SELF-MATE 60POS SMD GOLD
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$5.947
$5.947
10
$5.4017
$54.017
25
$5.11594
$127.8985
50
$4.997
$249.85
100
$4.75912
$475.912
250
$4.16423
$1041.0575
500
$4.045252
$2022.626
1000
$3.450362
$3450.362
2500
$3.212406
$8031.015
请发送询价,我们将立即回复。

| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 60 |
| Contact Finish Thickness | 3.00µin (0.076µm) |
| Contact Finish | Gold |
| Height Above Board | 0.169" (4.30mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Series | Razor Beam™ LSS |
| Connector Type | Self Mating, Non-Gendered, Hermaphroditic |
| Pitch | 0.025" (0.64mm) |
| Mfr | Samtec Inc. |
| Features | Board Guide |
| Package | Tube |
| Mated Stacking Heights | 6mm, 7mm, 9mm |
| Base Product Number | LSS-130 |