Samtec Inc.
型号:
LSS-130-03-F-DV-A-K-TR
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
CONN SELF-MATE 60POS SMD GOLD
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$6.2415
$6.2415
10
$5.643
$56.43
25
$5.33064
$133.266
50
$5.20049
$260.0245
100
$4.940475
$494.0475
请发送询价,我们将立即回复。

| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 60 |
| Contact Finish Thickness | 3.00µin (0.076µm) |
| Contact Finish | Gold |
| Height Above Board | 0.209" (5.30mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Series | Razor Beam™ LSS |
| Connector Type | Self Mating, Non-Gendered, Hermaphroditic |
| Pitch | 0.025" (0.64mm) |
| Mfr | Samtec Inc. |
| Features | Board Guide, Pick and Place |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Mated Stacking Heights | 7mm, 8mm, 10mm |
| Base Product Number | LSS-130 |