Samtec Inc.
型号:
LSS-140-01-L-DV-A
品牌:
封装:
-
批次:
-
描述:
CONN SELF-MATE 80POS SMD GOLD
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$7.4575
$7.4575
10
$6.74595
$67.4595
25
$6.37298
$159.3245
50
$6.21756
$310.878
100
$5.90672
$590.672
250
$5.284926
$1321.2315
500
$4.974048
$2487.024
1000
$4.352292
$4352.292
请发送询价,我们将立即回复。

| Number of Rows | 2 |
| Number of Positions | 80 |
| Contact Finish Thickness | 10.0µin (0.25µm) |
| Contact Finish | Gold |
| Height Above Board | 0.169" (4.30mm) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Series | Razor Beam™ LSS |
| Connector Type | Self Mating, Non-Gendered, Hermaphroditic |
| Pitch | 0.025" (0.64mm) |
| Mfr | Samtec Inc. |
| Features | Board Guide |
| Package | Tube |
| Mated Stacking Heights | 6mm, 7mm, 9mm |
| Base Product Number | LSS-140 |