首页 / 彩色LED照明 / LT CPDP-KYKZ-45-0-350-R18-CK
minImg
LT CPDP-KYKZ-45-0-350-R18-CK
ams-OSRAM USA INC.
型号:
LT CPDP-KYKZ-45-0-350-R18-CK
封装:
2-SMD
描述:
LED OSLON SSL150 GRN 528NM 2SMD
用户指南
Viewing Angle 150°
Color Green
Height - Seated (Max) 0.062" (1.58mm)
Current - Test 350mA
Current - Max 1A
Lumens/Watt @ Current - Test 87 lm/W
Size / Dimension 0.118" L x 0.118" W (3.00mm x 3.00mm)
Thermal Resistance of Package 9.6°C/W
Mounting Type Surface Mount
Product Status Discontinued at Digi-Key
Wavelength 528nm (513nm ~ 543nm)
Supplier Device Package 2-SMD
Luminous Flux @ Current/Temperature 97lm (82lm ~ 112lm)
Series OSLON® SSL 150
Temperature - Test 25°C
Package / Case 1212 (3030 Metric)
Mfr ams-OSRAM USA INC.
Voltage - Forward (Vf) (Typ) 3.2V