首页 / LED 指示 - 分立 / LT T67S-N2R2-25-0-10-R18-Z
minImg
LT T67S-N2R2-25-0-10-R18-Z
ams-OSRAM USA INC.
型号:
LT T67S-N2R2-25-0-10-R18-Z
描述:
LED GREEN CLEAR 2PLCC SMD
用户指南
Wavelength - Dominant 528nm
Configuration Standard
Lens Transparency Clear
Viewing Angle 120°
Color Green
Current - Test 10mA
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 3.20mm L x 2.80mm W
Millicandela Rating 107.75mcd
Height (Max) 2.10mm
Product Status Obsolete
Features -
Voltage - Forward (Vf) (Typ) 3.2V
Lens Color Colorless
Package Tape & Reel (TR)
Wavelength - Peak 523nm
Lens Size 2.40mm Dia