Analog Devices Inc.
型号:
LT1001CS8#TRPBF
封装:
8-SO
批次:
-
描述:
IC OPAMP GP 1 CIRCUIT 8SO
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$6.0895
$6.0895
10
$5.46725
$54.6725
25
$5.16876
$129.219
100
$4.479725
$447.9725
250
$4.249996
$1062.499
500
$3.813509
$1906.7545
1000
$3.216206
$3216.206
请发送询价,我们将立即回复。

| Voltage - Supply Span (Max) | 36 V |
| Operating Temperature | 0°C ~ 125°C |
| Output Type | - |
| Slew Rate | 0.25V/µs |
| Gain Bandwidth Product | 800 kHz |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | - |
| Product Status | Active |
| Current - Input Bias | 700 pA |
| Supplier Device Package | 8-SO |
| Voltage - Input Offset | 18 µV |
| Series | - |
| Package / Case | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Voltage - Supply Span (Min) | 6 V |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Number of Circuits | 1 |
| Package | Tape & Reel (TR) |
| Amplifier Type | General Purpose |
| Base Product Number | LT1001 |