Analog Devices Inc.
型号:
LT1027BCN8-5#PBF
封装:
8-PDIP
批次:
-
描述:
IC VREF SERIES 0.05% 8DIP
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$12.7395
$12.7395
10
$11.71255
$117.1255
25
$11.22672
$280.668
100
$9.891685
$989.1685
250
$9.406178
$2351.5445
500
$8.799337
$4399.6685
1000
$8.071114
$8071.114
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Noise - 0.1Hz to 10Hz | 3µVp-p |
| Output Type | Fixed |
| Current - Output | 15 mA |
| Tolerance | ±0.05% |
| Temperature Coefficient | 2ppm/°C |
| Mounting Type | Through Hole |
| Current - Supply | 3.5mA |
| Product Status | Active |
| Reference Type | Series |
| Supplier Device Package | 8-PDIP |
| Noise - 10Hz to 10kHz | 10µVrms |
| Series | - |
| Package / Case | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 5V |
| Package | Tube |
| Voltage - Input | 8V ~ 40V |
| Base Product Number | LT1027 |