Analog Devices Inc.
型号:
LT1027DCLS8-5#PBF
封装:
8-CLCC (5x5)
批次:
-
描述:
IC VREF SERIES 0.1% 8CLCC
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$11.1815
$11.1815
10
$10.27995
$102.7995
25
$9.85378
$246.3445
80
$8.682174
$694.57392
230
$8.255994
$1898.87862
576
$7.723367
$4448.659392
1152
$7.084188
$8160.984576
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Noise - 0.1Hz to 10Hz | 3µVp-p |
| Output Type | Fixed |
| Current - Output | 15 mA |
| Tolerance | ±0.1% |
| Temperature Coefficient | 5ppm/°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 3.5mA |
| Product Status | Active |
| Reference Type | Series |
| Supplier Device Package | 8-CLCC (5x5) |
| Noise - 10Hz to 10kHz | 2µVrms |
| Series | - |
| Package / Case | 8-CLCC |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 5V |
| Package | Tray |
| Voltage - Input | 8V ~ 40V |
| Base Product Number | LT1027 |