Analog Devices Inc.
型号:
LT1034BIZ-1.2#PBF
封装:
TO-92-3
批次:
-
描述:
IC VREF SHUNT 1.2% TO92-3
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$13.7275
$13.7275
10
$12.61505
$126.1505
25
$12.0916
$302.29
100
$10.65387
$1065.387
250
$10.130952
$2532.738
500
$9.477333
$4738.6665
1000
$8.693004
$8693.004
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Noise - 0.1Hz to 10Hz | 4µVp-p |
| Output Type | Fixed |
| Current - Output | 20 mA |
| Tolerance | ±1.2% |
| Temperature Coefficient | 20ppm/°C, - |
| Mounting Type | Through Hole |
| Current - Supply | - |
| Product Status | Active |
| Reference Type | Shunt, Dual |
| Supplier Device Package | TO-92-3 |
| Noise - 10Hz to 10kHz | - |
| Series | - |
| Current - Cathode | 20 µA |
| Package / Case | TO-226-3, TO-92-3 (TO-226AA) |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 1.225V, 7V |
| Package | Bag |
| Voltage - Input | - |
| Base Product Number | LT1034 |