Analog Devices Inc.
型号:
LT1081CN#PBF
封装:
16-PDIP
批次:
-
描述:
IC TRANSCEIVER FULL 2/2 16DIP
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$8.246
$8.246
10
$7.45275
$74.5275
25
$7.106
$177.65
100
$6.169965
$616.9965
250
$5.89266
$1473.165
500
$5.372706
$2686.353
1000
$4.679453
$4679.453
请发送询价,我们将立即回复。

| Number of Drivers/Receivers | 2/2 |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Mounting Type | Through Hole |
| Receiver Hysteresis | 400 mV |
| Product Status | Active |
| Duplex | Full |
| Supplier Device Package | 16-PDIP |
| Series | - |
| Type | Transceiver |
| Package / Case | 16-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Data Rate | 250KBd |
| Voltage - Supply | 4.5V ~ 5.5V |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Package | Tube |
| Protocol | RS232 |
| Base Product Number | LT1081 |