Analog Devices Inc.
型号:
LT1215ACN8#PBF
封装:
8-PDIP
批次:
-
描述:
IC OPAMP GP 2 CIRCUIT 8DIP
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$12.2075
$12.2075
10
$11.2214
$112.214
25
$10.75666
$268.9165
100
$9.477485
$947.7485
250
$9.012308
$2253.077
500
$8.430851
$4215.4255
1000
$7.733124
$7733.124
请发送询价,我们将立即回复。

| Voltage - Supply Span (Max) | 36 V |
| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C |
| Output Type | - |
| Slew Rate | 50V/µs |
| Gain Bandwidth Product | 23 MHz |
| Mounting Type | Through Hole |
| Current - Supply | 4.75mA (x2 Channels) |
| Product Status | Active |
| Current - Input Bias | 420 nA |
| Supplier Device Package | 8-PDIP |
| Voltage - Input Offset | 125 µV |
| Series | LT® |
| Package / Case | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Voltage - Supply Span (Min) | 2.5 V |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Number of Circuits | 2 |
| Package | Tube |
| Amplifier Type | General Purpose |
| Current - Output / Channel | 50 mA |
| Base Product Number | LT1215 |