Analog Devices Inc.
型号:
LT1236AILS8-5#PBF
封装:
8-CLCC (5x5)
批次:
-
描述:
IC VREF SERIES 0.05% 8CLCC
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$11.8465
$11.8465
10
$10.88795
$108.8795
25
$10.43708
$260.927
80
$9.195762
$735.66096
230
$8.744465
$2011.22695
576
$8.180288
$4711.845888
1152
$7.50329
$8643.79008
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Noise - 0.1Hz to 10Hz | 3µVp-p |
| Output Type | Fixed |
| Current - Output | 10 mA |
| Tolerance | ±0.05% |
| Temperature Coefficient | 5ppm/°C |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Current - Supply | 1.5mA |
| Product Status | Active |
| Reference Type | Series, Buried Zener |
| Supplier Device Package | 8-CLCC (5x5) |
| Noise - 10Hz to 10kHz | 2.2µVrms |
| Series | - |
| Package / Case | 8-CLCC |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 5V |
| Package | Tray |
| Voltage - Input | 7.2V ~ 40V |
| Base Product Number | LT1236 |