Analog Devices Inc.
型号:
LT1271CQ#PBF
封装:
5-DDPAK
批次:
-
描述:
IC REG MULTI CONFG ADJ 4A 5DDPAK
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$14.7535
$14.7535
10
$13.5565
$135.565
25
$12.99448
$324.862
100
$11.449115
$1144.9115
250
$10.887228
$2721.807
500
$10.184817
$5092.4085
1000
$9.341939
$9341.939
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | 0°C ~ 100°C (TA) |
| Synchronous Rectifier | No |
| Output Type | Adjustable |
| Voltage - Input (Max) | 30V |
| Current - Output | 4A (Switch) |
| Output Configuration | Positive or Negative |
| Topology | Buck, Boost, Buck-Boost, Flyback |
| Voltage - Output (Max) | 60V (Switch) |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 5-DDPAK |
| Number of Outputs | 1 |
| Voltage - Input (Min) | 3.5V |
| Series | - |
| Function | Step-Up, Step-Down, Step-Up/Step-Down |
| Package / Case | TO-263-6, D²Pak (5 Leads + Tab), TO-263BA |
| Frequency - Switching | 60kHz |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Voltage - Output (Min/Fixed) | 1.244V |
| Package | Tube |
| Base Product Number | LT1271 |