Analog Devices Inc.
型号:
LT1505CG#PBF
封装:
28-SSOP
批次:
-
描述:
IC BAT CHG MULTCHEM 3-4CL 28SSOP
购买数量:
递送:

付款:
最小起订量: 1 最小递增量: 1
数量
单价
总价
1
$12.8725
$12.8725
10
$11.83035
$118.3035
25
$11.33958
$283.4895
100
$9.991055
$999.1055
250
$9.500722
$2375.1805
500
$8.887763
$4443.8815
1000
$8.152226
$8152.226
请发送询价,我们将立即回复。

| Operating Temperature | 0°C ~ 70°C (TA) |
| Battery Pack Voltage | 20V (Max) |
| Charge Current - Max | - |
| Number of Cells | 3 ~ 4 |
| Current - Charging | Constant - Programmable |
| Mounting Type | Surface Mount |
| Product Status | Active |
| Supplier Device Package | 28-SSOP |
| Series | - |
| Fault Protection | Over Voltage |
| Package / Case | 28-SSOP (0.209", 5.30mm Width) |
| Voltage - Supply (Max) | 24V |
| Battery Chemistry | Multi-Chemistry |
| Mfr | Analog Devices Inc. |
| Package | Tube |
| Programmable Features | - |
| Interface | - |
| Base Product Number | LT1505 |